Albin Gullstrand
|
Team Pergamon BC |
Lördagen den 2 november 11:00
|
Alexander Garda
|
BK Thule |
Söndagen den 27 oktober 11:00
|
Alicia Lövgren
|
BK Thule |
Söndagen den 3 november 11:00
|
Amanda Johansson
|
Tingsryd KK |
Lördagen den 9 november 11:00 Lördagen den 9 november 14:00
|
Anton Andersson
|
IS Göta |
Onsdagen den 30 oktober 18:00
|
Casper Olsson
|
BK Femtionian |
Lördagen den 9 november 14:00
|
Charlie Lindstrand
|
BK Frigg |
Onsdagen den 30 oktober 18:00
|
Clara Andersson
|
BK Allön |
Lördagen den 2 november 11:00
|
Ebba Pålsson
|
BK Hovet |
Onsdagen den 30 oktober 18:00
|
Elias Linde
|
BK Mix Eslöv |
Lördagen den 2 november 11:00
|
Elin Bergqvist
|
Spader Dam |
Lördagen den 2 november 11:00 Söndagen den 10 november 11:00
|
Elin Gustavsson
|
Spader Dam |
Lördagen den 2 november 11:00 Söndagen den 10 november 11:00
|
Elissa Mehmet
|
BK Mix Eslöv |
Lördagen den 2 november 11:00
|
Emil Johansson
|
BK Allön |
Lördagen den 9 november 14:00
|
Enya Pålsson
|
BK Hovet |
Onsdagen den 30 oktober 18:00 Lördagen den 2 november 11:00
|
Eric Johansson
|
BK Treff |
Onsdagen den 30 oktober 18:00
|
Erika Strand
|
BS Friska Viljor |
Onsdagen den 30 oktober 18:00 Söndagen den 10 november 11:00
|
Filip Emanuel
|
Kulladals BS |
Onsdagen den 30 oktober 18:00
|
Filip Eriksson
|
Höganäs BC |
Lördagen den 2 november 11:00
|
Filip Lindstrand
|
BK Frigg |
Onsdagen den 30 oktober 18:00
|
Goliat Olofsson
|
BK Treff |
Söndagen den 3 november 11:00 Söndagen den 10 november 11:00
|
Gustav Andersson
|
BK Allön |
Lördagen den 2 november 11:00
|
Hanna Andersson
|
BK Treff |
Onsdagen den 30 oktober 18:00 Söndagen den 10 november 11:00
|
Hanna Jönsson
|
Spader Dam |
Söndagen den 10 november 11:00
|
Hugo Videtorp
|
Höganäs BC |
Lördagen den 2 november 11:00 Söndagen den 10 november 11:00
|
Isabella Birthe Andreasen
|
Spader Dam |
Lördagen den 2 november 11:00
|
Jacob Blad
|
BK Treff |
Lördagen den 9 november 14:00 Söndagen den 10 november 11:00
|
Joel Andersson
|
BK Treff |
Onsdagen den 30 oktober 18:00 Söndagen den 10 november 11:00
|
Johan Nilsson
|
Höganäs BC |
Lördagen den 2 november 11:00
|
Johan Åkesson
|
Team Bjuv BF |
Lördagen den 9 november 11:00
|
Jonathan Johansson
|
Höganäs BC |
Lördagen den 2 november 11:00 Söndagen den 10 november 11:00
|
Josefin Sörensson
|
Staffanstorps BK |
Lördagen den 9 november 11:00
|
Linus Johansson
|
BK Playax |
Lördagen den 2 november 11:00 Söndagen den 3 november 11:00
|
Lova Nilsson
|
BS Hässle |
Onsdagen den 30 oktober 18:00 Söndagen den 10 november 11:00
|
Lukas Andersson
|
BK Allön |
Lördagen den 2 november 11:00
|
Lukas Martinsson
|
Nybro IF |
Lördagen den 9 november 11:00 Lördagen den 9 november 14:00
|
Maja Andersson
|
BS Hässle |
Onsdagen den 30 oktober 18:00 Söndagen den 10 november 11:00
|
Mattias Sjölin
|
Bulltofta BK |
Lördagen den 9 november 11:00
|
Max Fredriksson
|
BK Thule |
Söndagen den 3 november 11:00
|
Moa Brandin
|
BK Mix Eslöv |
Söndagen den 10 november 11:00
|
Niklas Rothman
|
Kulladals BS |
Lördagen den 9 november 11:00
|
Rasmus Johansson
|
BK Playax |
Lördagen den 2 november 11:00 Söndagen den 3 november 11:00
|
Rasmus Johansson
|
BK Allön |
Lördagen den 9 november 14:00
|
Saga Johansson
|
BS Hässle |
Söndagen den 27 oktober 11:00 Söndagen den 10 november 11:00
|
Tea Fredriksson
|
BK Thule |
Söndagen den 3 november 11:00
|
Tess Lindfors
|
BK Thule |
Söndagen den 27 oktober 11:00
|
Theo Lindfors
|
BK Thule |
Söndagen den 27 oktober 11:00
|
Theo Månsson
|
Tollarps BK |
Lördagen den 9 november 11:00
|
Theo Stéen
|
BKF Falkenberg |
Söndagen den 10 november 11:00
|
Tim Karlsson
|
BK Allön |
Söndagen den 3 november 11:00
|
William Olofsson
|
BK Treff |
Söndagen den 3 november 11:00 Söndagen den 10 november 11:00
|